Početak nove školske godine 2020./2021.

Poštovani i dragi učenici i roditelji,

u ponedjeljak, 7.9., počinje nova školska godina te vam želimo  dobrodošlicu u školu i puno uspjeha u novoj školskoj godini!

S obzirom na to da u Hrvatskoj još uvijek traje pandemija izazvana COVID-19 virusom, ova školska godina započet će uz drugačija pravila kojih ćemo se morati pridržavati. Nastava i rad u školi organizirat će se prema Protokolu o organizaciji rada u školskoj godini 2020./2021.  za vrijeme trajanja pandemije virusa COVID-19 u SŠ Vladimir Nazor Čabar koji možete pronaći u privitku vijesti.

Nova pravila koja će voditi naši školski život svima su nam novina i trebat će nam vremena da se priviknemo na njih. Stoga vas pozivamo na strpljenje i odgovornost dok se ne priviknemo na nove uvjete pod kojima će se odvijati naš život u školi. Neki od nas teže će se nositi s promjenama, a neki lakše- imajmo razumijevanja jedni za druge. Prvenstveno vodite brigu o sebi- nastojte se ponašati odgovorno i budite dobronamjerni prema sebi i prema drugima.

U ovo vrijeme promjena i neizvjesnosti, dobro se podsjetiti onoga što se nije promijenilo. Škola je i dalje mjesto gdje se možete razvijati u skladu sa svojim interesima, učiti, dobiti potporu i podršku. Škola je mjesto gdje se nalazite sa svojim prijateljima i sklapate nova prijateljstva. Škola je mjesto gdje živimo i pripremamo se za nove životne izazove!

Ovu školsku godinu započinjemo sa sviješću o brizi za sigurnost i dobrobit nas samih i naše zajednice, no ne zaboravimo da se i dalje imamo čemu radovati. Zato nemojmo zanemariti stvari koje nas čine sretnima i ono što nam donosi radost kako u životu tako i u školi!

U nadi da će pandemija jenjavati i naši se životi normalizirati, sretnu novu školsku godinu žele vam vaši profesori, ravnatelj i djelatnici škole!

Priloženi dokumenti:
Protokol_o_organizaciji_rada.pdf (2.00 MB)

objavio: Bojana Mihajlović   datum: 4. 9. 2020.

« Ožujak 2024 »