Petak 13.

13. veljače u našoj smo školi obilježili maškare.

Učenici svih razreda marljivo su se pripremali, uvježbavali ples i osmišljavali maske. Najviše su truda uložili maturanti koji su zajedničkim snagama uredili prostor i osmislili cijeli program.  Program je započeo susretom nastavnika i učenika u zbornici gdje je maturantima simbolično uručen ključ škole, a zatim su učenici obišli osnovnu i srednju školu kako bi svima pokazali uložen trud pri izradi maski.

Svaki je razred izabrao masku,  prema njoj osmislio koreografiju, a nju su izveli pred žirijem, sastavljenim od profesora, čiji je zadatak bio izabrati pobjednike.

Prvi se razred maskirao u gangstere, drugi je predstavljao male vrtićance, treći razred uživio se u likove kauboja, a maturanti u vojnike. Nakon odličnih izvedbi žiri je bio neodlučan pa je pobjednicima proglasio naše najmlađe goste iz dječjeg vrtića „Bubamara“ Čabar. Kada je glavni dio programa (predstavljanje maski)  završio, učenici su se još ostali zabavljati uz igre sa stolicama, balonima i slično.

Uspješno smo realizirali sve planove i nadamo se da su se svi dobro zabavili na Danu pod maskama.

objavio: Marica Keča Marina Buneta Anna Malnar   datum: 24. 2. 2015.